Nowy projekt – czas start!

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego powstała ta strona? Otóż kilka lat temu zajmowałam się podobnym projektem, który zupełnie nieświadomie wzbudził we mnie pasję. Z przyczyn osobistych byłam zmuszona zrezygnować, jednak nigdy nie dopuszczałam do siebie myśli, że tak to zostawię.

Dojrzewałam do decyzji powrotu długi czas, a po drodze pojawił się Instagram. Na początku zajmowałam się tym tylko just for fun. Jednak jak się domyślacie, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Od dłuższego czasu brakowało mi bliższej interakcji z odbiorcą, przez co czułam się trochę ograniczona. Wtedy zrozumiałam, że blogowanie jest tym co kocham, w czym się doskonale odnajduję i z czym wiążę swoją przyszłość.

Dlaczego zajęło mi to tyle czasu?

We wszystko, co robię wkładam dużo pracy i całe serce. Przez 3 miesiące dopracowywałam stronę w każdym calu, a mój perfekcjonizm nie pozwolił mi opublikować jej wcześniej. Nawet nie wyobrażacie sobie, jak ciężko w dzisiejszych czasach znaleźć odpowiednią osobę, która zrozumie moje pomysły i będzie potrafiła je przenieść na stronę internetową. Przekonałam się, że blog to nie tylko ładny wygląd wizualny, ale przede wszystkim mnóstwo pracy technicznej, ustawień i konfiguracji. Sama nie byłabym w stanie tego ogarnąć. Fakt, iż dopiero teraz mogę się z Wami tym podzielić, nie był więc w zupełności zależny ode mnie.

Co znajdziecie na moim blogu?

Chciałabym Wam pokazać jak najwięcej z mojego życia: stylizacje które noszemiejsca w których bywamjak spędzam wolny czasjakich kosmetyków używam, jak dbam o własny wizerunek i ciało.

Najważniejszymi osobami na tym blogu jesteście Wy, dlatego dołożę wszelkich starań, aby posty publikowane na moim blogu dostarczyły Wam wielu ciekawych informacji, które będziecie mogli wykorzystać w swoim życiu codziennym. Ze swojej strony gwarantuję, że stanę na wysokości zadania i postaram się zainspirować Was do pogoni za własnym ideałem.

Na początek mam dla Was niespodziankę!
Jak chcecie obejrzeć moje początki z poprzedniego bloga, to możecie śmiać się teraz. : )

Love, Angela Dańczak
czarne kozaki, czarna sukienka, pasek moschino
czarne ogrodniczki, bluzka w paski, czarny kapelusz
czarny gorset, bordowa spódniczka, pasek moschino
Czerwone usta, czarne okulary
srebrny kombinezon, blondynka